Lotnisko Chopina zatrudni ekspedienta

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Lotnisko Chopina zatrudni personel do nowo otwartego Punktu w strefie wolnocłowej na stanowisku: Ekspedient
Miejsce: Warszawa,lotnisko Chopina

Oferujemy:
– umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z Firmą po okresie próbnym
– pracę w systemie zmianowym w godzinach otwarcia lotniska
– atrakcyjną stawkę wynagrodzenia wraz z premią;
– pracę z praktycznym zastosowaniem języka angielskiego;
- możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
- wynagrodzenia do 4000zł/mc
- zatrudnienie w ciągu 10 minut

Obowiązki:
– obsługa Klientów
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;
– dbałość o ekspozycje towaru;

– dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
– dobra organizacja pracy własnej