LOGOPEDA W ZESPOLE WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU ORAZ W ZESPOLE LOGOPEDYCZNYM (NR 3844)

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Bydgoszczy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3844

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1) Opieka nad dziećmi z zaburzeniami komunikacji językowej w wieku przedszkolnym i szkolnym,
2) Terapia logopedyczna,
3) Prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,
4) Współpraca z pedagogami i psychologami w diagnozowaniu trudności szkolnych,
5) Poradnictwo dla dzieci i rodziców, nauczycieli i wychowawców.
6) Sporządzanie opinii ze szczegółowymi wskazówkami do pracy z dzieckiem w szkole i w domu.
7) Udział w pracach zespołu wczesnego wspomagania rozwoju, zespołu logopedycznego oraz czynny udział w posiedzeniach Zespołu Orzekającego w sprawach dotyczących badanych dzieci, wobec których istnieje potrzeba zakwalifikowania do kształcenia specjalnego.
8) Wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora, wicedyrektora lub inne osoby działające z upoważnienia dyrekcji, a dotyczące funkcjonowania placówki.

Wymiar zatrudnienia: pełny etat, w tym pensum: 20 godzin

Czas trwania umowy: od dnia 1 września 2019 r.; w zależności od posiadanego stopnia awansu zawodowego

Warunki pracy na danym stanowisku:
1) pomieszczenia i gabinety na parterze oraz pierwszym piętrze, budynek częściowo przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych,
2) kontakt bezpośredni z klientem oraz współpraca z innymi instytucjami.
3) wykorzystanie w pracy komputera stacjonarnego (lub laptopa) oraz drukarki, a także urządzeń biurowych: telefon, kserokopiarka.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • przygotowanie pedagogiczne

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Logopeda

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania związane ze stanowiskiem: Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: A. Niezbędne: 1) ukończyła studia (pierwszego lub drugiego stopnia, albo jednolite studia magisterskie) w zakresie logopedii oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub ukończyła studia (pierwszego lub drugiego stopnia albo jednolite studia magisterskie) i studia pierwszego stopnia lub studia podyplomowe w zakresie logopedii oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, 2) posiada obywatelstwo polskie, z tym że wymóg ten nie dotyczy obywateli państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym; 3) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, 4) nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne, 5) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, 6) nie była prawomocnie ukarana karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (tekst jednolity Dz.U. 2018, poz. 967 z późn. zm.) w okresie ostatnich 3 lat, albo karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 4 ww. ustawy, 7) stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na stanowisku logopedy, B. Dodatkowe: 1) posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej, 2) ukończyła studia podyplomowe z neurologopedii, surdologopedii, oligofrenopedagogiki lub wczesnego wspomagania rozwoju.

Miejsce pracy: Gawędy 5, 85-792 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1) List motywacyjny i CV/życiorys, z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej, 2) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, 3) kserokopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej, 4) kserokopię aktu nadania stopnia awansu zawodowego, 5) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór kwestionariusza znajduje się na stronie BIP PPP2), 6) oświadczenia kandydata, że: a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, b) posiada obywatelstwo polskie, z tym że wymóg ten nie dotyczy obywateli państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym; c) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne, d) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, e) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (tekst jednolity Dz.U. 2018, poz. 967 z późn. zm.) w okresie ostatnich 3 lat, albo karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 4 ww. ustawy, f) brak jest przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku logopedy, g) wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko logopedy, 7) podpisana przez kandydata klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (wzór klauzuli znajduje się na stronie BIP PPP2). Termin i miejsce składania dokumentów: 1) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć osobiście w sekretariacie Poradni lub przesłać pocztą na adres Poradni, w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: Ogłoszenie nr 1/2019 dokumenty aplikacyjne na stanowisko logopedy w terminie do dnia 24 lipca 2019 r. 2) Dokumenty składane w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski. 3) Aplikacje, które wpłyną do PPP2 po wyżej określonym terminie lub będą niekompletne nie będą rozpatrywane. 4) Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej (telefonicznie lub mailowo). 5) Wynik rekrutacji będzie opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Poradni PsychologicznoPedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy. 6) Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych. Pozostali kandydaci mogą odebrać dokumenty do dnia 30 sierpnia 2019 r. Dokumenty nieodebrane w w/w terminie zostaną komisyjnie zniszczone. PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 W BYDGOSZCZY ul. Gawędy 5, 85-792 Bydgoszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy