Opis stanowiska pracy

Firma terapeutyczna poszukuje logopedów, neurologopedów z regionu Zagłębia (Sosnowiec, Będzin) do prowadzenia zajęć:

- z dziećmi w przedszkolach,
- indywidualnych w domu pacjenta.

Wymagania

Oczekujemy:

1). Ukończenia studiów kierunkowych wraz z przygotowaniem pedagogicznym.
2). Posiadania samochodu.
3). Doświadczenia w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi.
4). Znajomości metod pracy zarówno z osobami z normą intelektualną jak i z osobami
niepełnosprawnymi.
5). Umiejętności diagnozowania pacjenta, planowania oraz przeprowadzania zajęć
terapeutycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz opisem doświadczenia zawodowego.

Proszę również o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma "Karlik logopedia" w swojej działalności kieruje się zbiorem warto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia