Logistyku! Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Co możemy Tobie zaoferować?
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta;
- stałe, miesięczne wynagrodzenie zawsze na czas;
- atrakcyjny system premiowy nawet do 900 zł brutto miesięcznie;
- możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych;
- pracę w miłej atmosferze;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów (m.in. karta OK System i ubezpieczenie grupowe PZU)!

Jakie będą Twoje zadania?
- dostarczanie elementów do linii produkcyjnych;
- współpraca z działem produkcji;
- prace magazynowe;

Jeżeli potrafisz pracować w zespole, jesteś osobą dokładną i nie boisz się pracy fizycznej to ta oferta jest dedykowana właśnie Tobie!

Jeszcze dziś zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij SMS o treści "PRACA2" na numer 601 556 364 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Numer referencyjny: ŁB/2018/08/29
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.