Opis stanowiska pracy

BNH-Oil Polska Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą w branży chemicznej i petrochemicznej od 2007 roku. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Logistyk.

Obowiązki:

  • Planowanie i organizacja transportu (samochodowy, kolejowy, morski mile widziany)
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi
  • Sporządzanie dokumentów transportowych
  • Działania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw
  • Efektywne zarządzanie kosztami w transporcie
  • Doskonalenie procesu logistycznego w firmie
  • Współpracę z firmami transportowymi
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji
  • Organizacja i dokumentowanie procesów logistycznych
  • Sporządzanie i wysyłka zleceń transportowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języków rosyjskiego oraz polskiego (w mowie i piśmie), języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Znajomość oraz doświadczenie w branży chemicznej i petrochemicznej mile widziana
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, transport lub pokrewne)
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym - min. 1 rok
  • Dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność logicznego myślenia i dbałość o szczegóły
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (od 5000 zł)
  • możliwość skorzystania a dodatkowych benefitów w postaci prywatnego ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Spółka z o. o. o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, będąca wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inżynieria