Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0236

Obowiązki:

ORGANIZACJA SPEDYCJI KRAJOWEJ I MIĘDZYNARODOWEJ, WYSZUKIWANIE I PLANOWANIE TRANSPORTU, PROWADZENIE DOKUMENTACJI SPEDYCYJNEJ, ORGANIZACJA TRANSPORTU CZĘŚCIOWEGO I CAŁO - POJAZDOWEGO, WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI, WYSTAWIANIE FAKTUR DLA KLIENTÓW, NADZOROWANIE ZAŁADUNKU MATERIAŁU,
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI PAKIETU OFFICE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT. B, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY STALOWEJ, MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, GODZINY PRACY 07.00-15.00

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B
  • DOKŁADNOŚĆ
  • PAKIET OFFICE
  • BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Spedytor

Wymagania pożądane:

  • wózki widłowe

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 200 PLN

Osoba do kontaktu: ANDRZEJ GUSTOWSKI

Telefon: 914691457

Email: agico@agico.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy