Opis stanowiska pracy

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE, zatrudniająca obecnie ponad 380 osób w sześciu oddziałach na terenie Polski, poszukuje kandydatów na stanowisko:

LOGISTYK

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • analiza rynku, weryfikacja zapytań, dobór narzędzi, raportowanie realizowanych zadań;
  • aktywna analiza produktowa w celu rozwoju sieci regularnych połączeń intermodalnych;
  • kreowanie nowych produktów w sieci, od analizy do wdrożenia – zarządzanie projektem;
  • budowanie relacji z partnerami biznesowymi i otoczeniem klientów produktu;
  • pełna koordynacja procesu transportowego zarówno od strony kosztowej jak i przychodowej.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • znajomość min. jednego dodatkowego języka obcego: niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym będzie atutem;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku;
  • umiejętność działania pod presją czasu, kreatywność i samodzielność w działaniu;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie:
    - organizacji łańcuchów dostaw ładunków zjednostkowanych w relacjach od drzwi do drzwi;
    - realizacji międzynarodowych usług transportowych w oparciu o różne rozwiązania transportowe;
    - obsługi klienta usług logistycznych, doboru ofert przewozowych w celu optymalizacji procesu;
    - utrzymywania stałego kontaktu z podwykonawcami, dostawcami usług transportowych;
    - przygotowania oferty handlowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • Bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze;
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikacje

(C.V., list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji) należy wysłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

W tytule należy umieścić: nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko kandydata

Spółka skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta