Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

LOGISTYK

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, wiodącego producenta komponentów aluminiowych dla sektora telekomunikacyjnego, motoryzacyjnego i medycznego na świecie, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

  • odpowiedzialność za procesy logistyczne, w tym organizację transportu, odprawy celnej, gospodarkę magazynową oraz zamówienia klientów
  • regularna komunikacja z klientem i współpracownikami z Chin oraz Indii
  • projektowanie najlepszych rozwiązań logistycznych dla dostawców i klientów końcowych w kraju i zagranicą
  • odpowiedzialność za terminową dystrybucję i realizację dostaw do odbiorców
  • negocjowanie umów z poddostawcami
  • aktywna wymiana informacji z innymi działami
  • współpraca z agencjami, urzędami
  • nadzór nad dokumentami wchodzącymi/ wychodzącymi
  • regularne zarządzanie magazynem

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku Logistyka min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, transport)
  • wiedza z obszaru procesów logistyczno-magazynowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju, dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 msc, czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju departamentu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i strategii
  • pracę w stałym systemie godzinowym (8-16)
  • międzynarodowe środowisko
  • niezbędne narzędzia do pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Logistyka