Logistyk , Zaopatrzeniowiec, Asystent/ka

Pesmetal Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Codzienny kontakt telefoniczny z kontrachentami w celu dopilnowania dotrzymania terminów dostaw materiałow do produkcji w koordynacji z szefem produkcji.
  • Wyszukiwanie nowych kontrachentów - negocjowanie cen,
  • Całodzienna logistyka,
  • Grupowanie faktur z wz w celu kontroli kontrachentów,
  • Przygotowywanie akcesori do ekspedycji,
  • Mile widziana znajomośc Akcesori do drzwi i okien,
  • Prowadzenie bazy danych kontrachentów,
  • Przygotowywanie zamówień, śledzenie dostawy,
  • Zajmowanie się biurem i administracją,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • telefon służbowy
  • pracę w energicznym i miłym, międzynarodowym zespole;
  • szkolenie w zakresie oferowanych usług;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00;
  • wynagrodzenie już od 2400 zł brutto/miesiąc zależne od doświadczenia;

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, dokładność, sumienność
  • skuteczna organizacja pracy
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • JEZYK ANGIELSKI komunikatywny ( mowa i pismo)

Prezentacja firmy

PESMETAL Sp zoo wyróżniajaca się firma na rynku Europejskim stolarki met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
rok i po roku nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Administracja biurowa, Praca Inne