Logistyk/Specjalista ds. Zaopatrzenia - rekrutacja online

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy budowlanej (elektryka, teletechnika, automtatyka budynkowa), poszukuje osoby na stanowisko:

Logistyk/Specjalista ds. ZaopatrzeniaMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • zbieranie zaopatrzenia z budów
  • zamawianie materiałów
  • kontrola nad zamówieniami
  • weryfikacja cen zamówień
  • kompletacja dokumentacji dotyczącej zakupionych materiałów
  • współpraca z kierownikami robót, kierownikami projektów i zarządem
  • rzygotowywanie danych oraz raportów na potrzeby działu
  • ścisła współpraca z kontrolerem finansowym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 1 rok
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru elektryki/automatyki/elektrotechniki/ budownicta
  • mile widziana znajomość branży budowlanej (elektryka, teletechnika, automatyka budynkowa)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • benefity
  • możliwość rozwoju zawodowego w formie kursów i szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy, zgrany zespół
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.