Logistyk - rekrutacja online

HRK S.A.

Konin, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

LogistykMiejsce pracy: Konin

Zadania:

  • Zakładanie zleceń magazynowych
  • Organizowanie wysyłek za pośrednictwem firm spedycyjnych oraz kurierskich (w zależności od rodzaju wysyłanego towaru)

Wymagania:

  • Znajomość sytemu ERP
  • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i decyzyjność
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność skutecznego działania

Oferujemy:

  • Pewne zatrudnienie w rozwijajacym sie przedsiębiorstwie z ponad 15-letnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju i dalszego dokształcania
  • Interesujące, różnorodne i pełne wyzwań zadania
  • Przyjazną atmosferę
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną pozwalającą na szybkie podejmowanie decyzji
  • Otwartą komunikację wewnętrzną
  • Świadczenia z ZFŚS oraz ubezpieczenie zakładowe
  • Imprezy firmowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.