Logistyk – pracownik biurowo magazynowy

F.H. Lotar 1 Sp. J.

30-363 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Koordynowanie działań firmy wewnątrz i na zewnątrz.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- pracę w dynamicznym młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego
(od 2000 do 4000 PLN)

Wymagania

Wymagania:
- biegła obsługa komputera (pakiety office, arkusze google)
- komunikatywność (kontakty z odbiorami oraz dostawcami)
- mile widziana znajomość programu CDN XL

Prezentacja firmy

LTR1 to producent mebli sklepowych i biurowych. Działamy na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka