Logistyk - planista transportów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

Miejsce pracy: Pszczyna

Numer ref. LPT/003/EOS

Zadania:

  • Organizowanie i nadzorowanie wywozu towaru w oparciu o dostępne środki transportowe (ustalanie trasy przejazdu, odbiorców towaru, dnia i godziny wywozu towaru)
  • Nadzór nad dokumentację związaną z procesami załadunkowymi
  • Łączenie dostaw i tworzenie ich harmonogramów (planowanie tras) z uwzględnieniem wypełnienia pojazdu
  • Prawidłowe przygotowanie dokumentów wywozowych faktur, korekt, oraz dokumentów powiązanych
  • Wsparcie pracy działu sprzedaży poprzez czynności związane z korygowaniem terminu dostawy, przekazywaniem informacji dotyczących braku realizacji dostaw, danych dotyczących klienta i zleceń zebranych przez przedstawiciela handlowego
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dobra atmosfera pracy
  • Wynagrodzenie stałe plus premia

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe)
  • Min. 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku lub stanowisku związanym z obsługą Klienta
  • Doświadczenie w obszarze planowania tras samochodowych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność, pro aktywność
  • Kompetencje liderskie będą mile widziane
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials