LOGISTYK ds Transportu Autokarowego

Gmsynergy Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

O nas...
FIRMA GANDALF TRAVEL jest jedną z najdłużej działających firm transportowych w centralnej Polsce, co świadczy o naszym profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług transportowych. W skład naszego taboru wchodzą autokary i busy marki renomowanych marek: Mercedes, Scania , Setra i na bieżąco serwisujemy i odnawiamy nasz tabor. Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe luksusowe autokary. Aktualnie dysponujemy najlepszymi autokarami różnej wielkości - mogącymi przewieźć od 8 do 70 osób.

Zakres zadań :
Organizacja i planowanie tras przejazdu autokarów
Planowanie pracy i wyznaczanie zadań kierowcom,
Stała współpraca z firmami transportowymi,
Kontrola faktur oraz prowadzenie ewidencji zamówień transportowych w systemie
Optymalizacja kosztów transportu
Kosztorysowanie wynajmu autokarów
Organizacja bieżących napraw autokarów
Nadzór nad aktualnością , ważnością i poprawnością dokumentacji transportowej.

Wymagania

Wymagania :
Minimum roczne doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu drogowego i czasu pracy kierowców
Umiejętność poruszania się w programach transportowych (mile widziane INELO) ,
Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe na kierunku Logistyka
Dobra znajomość jęz.angielskiego
Znajomość zagadnień z zakresu logistyki oraz transportu
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy :
Umowę o pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premii powiązanych z wynikami
Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Biuro podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców