Logistyk do Działu Pomieszczeń Czystych

FläktGroup Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • zamawianie urządzeń, materiałów i usług u dostawców zagranicznych i krajowych
  • kompletacja i koordynacja dostaw na budowy

Wymagania:

  • obsługa komputera – Microsoft Office
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy,
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży,
  • satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych projektach z możliwością rozwoju w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Administrator danych:

FläktGroup Poland Sp. z o. o.
ul. Południowa 2, Ołtarzew
05-850 Ożarów Mazowiecki
www.flaktgroup.pl