Logistics Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy zajmującą się sprzedażą bezpośrednią poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Logistics Specialist.

Informacje o kliencie

Nasz klient jest międzynarodową, uznaną marką na całym świecie zajmująca się sprzedażą bezpośrednią do klientów indywidualnych. W związku z dynamicznym rozwojem firma szuka osoby na nowe Stanowisko Logistics Specialist.

Opis stanowiska

  • Administrowanie i kontrola dokumentów wymaganych zarówno przez politykę i procedury, jak i przepisy obowiązujące w danym kraju
  • Przygotowanie pozwoleń sanitarnych na czas w celu zapewnienia pełnej dostępności produktów
  • Przygotowanie raportów dotyczących opakowań i recyklingu dla Polski, Czech i Słowacji
  • Współpraca z firmami kurierskimi, w tym sprawdzanie statusu przesyłek, zarządzanie reklamacjami
  • Komunikacja z innymi działami w Polsce, a także z zespołem EMEA oraz partnerami zewnętrznymi
  • Praca z oprogramowaniem do zarządzania magazynem (Oracle) oraz innymi systemami związanymi z magazynem
  • Aktywne przyglądanie się bieżącym procesom, przeglądanie obszarów usprawnień i proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości usług
  • Udział w projektach regionalnych

Profil kandydata

  • Min. 2 letnie doświadczenie w logistyce/magazynowaniu lub łańcuchu dostaw będzie mile widziane,
  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki, transportu lub pokrewne
  • Doskonała znajomość obsługi komputera (m.in. Word, Excel, Outlook)
  • Doświadczenie w pracy z systemem Oracle będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego - warunek konieczny
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i pakiet benefitów, w tym pakiet medyczny Medicover, Multisport, prywatne ubezpieczenie, imprezy rozrywkowe i wiele innych, możliwość pracy w domu,
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez coaching, szkolenia z umiejętności miękkich i szkolenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page