Logistics Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, globalnego producenta branży produkcyjnej poszukujemy Logistics Managera.

Informacje o kliencie

Globalny producent dla branży produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem nowych projektów, dla realizacji długoterminowych założeń biznesowych poszukuje doświadczone osoby na stanowisko Logistics Managera.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarami: transport, magazyn, obsługa Klienta, zaopatrzenie. Tworzenie i realizacja budżetu
  • Zarządzanie zespołem
  • Zarządzanie zamówieniami Klientów - koordynacja doskonalenia procesu obsługi Klienta
  • Optymalizacja poziomu zapasów surowców, komponentów, półwyrobów oraz wyrobów gotowych
  • Pełna kontrola stanów magazynowych. Zarządzanie inwentaryzacjami
  • Optymalizacja aktualnych powierzchni magazynowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Ekonomia)
  • 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie i zdolności analityczne

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia uznaniowa i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do szkoleń finansowanych przez pracodawcę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page