Logistics Director m/f

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanoiwsku będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem logistyki, wdrażanie innowacji i zwiększanie efektywności na podległym obszarze.

Informacje o kliencie

Międzynorodowa firma produkcyjna z wieloletnią historą działania na rynku Polskim i zagranicznym. Firma oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz produktów.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i realizacja strategii logistyki na kolejne lata i "wzniesienie" logistyki na wyższy poziom
  • Zarządzanie procesem logistycznym w podległych obszarach
  • Zarządzanie zespołem
  • Wdrażanie innowacji w obszarze logistyki
  • Standaryzacja procesów logistycznych
  • Optymalizacja kosztów logistycznych (optymalizacja poziomu zapasów surowców, komponentów, półwyrobów oraz wyrobów gotowych)
  • Zwiększenie efektywności

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą grupą pracowników
  • Doświadczenie - minimium 8 lat na stanowiskach kierowniczych w firmach +600 FTE
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów i zdolności analityczne
  • Praktyczne podejście i orientacja na zarządzanie procesami

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia dodatkowe (ubezpieczenie medyczne, świadczenia socjalne)
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju kariery w środowisku międzynarodowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page