Logistic Manager Interim - FMCG

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za projekt związany z transferem zakładu, a w głównej mierze ustalaniem i tworzeniem procesów wewnątrz działu Logistyki.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-dystrybucyjnej w związku z transferem produkcji, jak i tworzeniu nowych procesów szukamy osoby na stanowisko Logistics Managera. Głównym zadaniem tej osoby będzie przeprowadzenie procesów optymalizacyjno-rozwojowych w kontekście nowego magazynu przy zakładzie produkcyjnym. Projekt przewidziany jest okres około 3-6 miesięcy, a miejscem pracy jest Śląsk

Opis stanowiska

  • Kompleksowe kreowanie procedur i optymalizacja procesów związanych z przepływem materiałów
  • Wprowadzenie kultury komunikacji
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności
  • Usuwanie przyczyn żródłowych niepowodzeń i optymalizacji procesów
  • Czynny udział doradczy w zespole związanym z wdrażaniem programu Supply Chain
  • Współpraca z działami zakupów i produkcji
  • Dopasowanie procedur logistyczno-magazynowych pod nowe miejsce;
  • Bieżąca kontrola i raportowanie stanu projektu
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o system SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, mobilność
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z zespołem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page