Lipsk#Praca#Murarz#18 euro/h

Regess Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec. Obecnie poszukuje podwykonawców:
- murarzy
Obowiązki:
- wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów
- przygotowanie zapraw
- wykonywanie robót towarzyszących ( izolacyjnych, okładzinowych itp. )

Wymagania

- prowadzenie własnej działalności gospodarczej, A1
- doświadczenie na aplikowanym stanowisku min. 2 lata
- dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

Oferujemy:
- stabilne, długotrwałe i legalne zatrudnienie
- wynagrodzenie 18 euro/h
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne