Linux Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Klienta z branży loteryjnej, który dzięki oferowanym rozwiązaniom, umożliwiają przetwarzanie transakcji na masową skalę dla ponad 80 loterii w różnych krajach, na sześciu kontynentach. Są to między innymi: Chile, Dominikana, USA, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Chiny, Kanada, Belgia, Finlandia, a także pierwsza zalegalizowana loteria na Tajwanie, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko.

Linux EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca w kilkunastoosobym zespołem w Polsce i współpraca z zespołem z USA
  • Dostarczanie systemów do klientów i ich wsparcie na poziomie trzeciego poziomu
  • Budowanie i konfiguracja systemów z wykorzystaniem Ansible w Red Hat
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i pomoc w ocenie nowych technologii, projektowania, benchmarkingu i wdrożeń

Wymagania:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii:
    • Red Hat Enterprise Linux
    • Red Hat Satellite
    • Puppet/Ansible
    • VMware ESXi and vSphere
    • Red Hat CloudForms
    • Microsoft Windows server
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B2/C1)

Oferujemy:

  • Możliwośc częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.