Linux Administrator

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Linux AdministratorMiejsce pracy: Katowice

Twoje Zadania:

Rozwój, integracja i utrzymanie aplikacji opartych na usługach katalogowych LDAP.

  • 80%  - Administracja systemami RHEL / LDAP
  • 15%  - Spotkania/kontakt z klientem
  • 5%  - Rozwój własny

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w zarządzaniu platformą Linux RedHat
  • Znajomości jednego z języków skryptowych (Python/Bash)
  • Doświadczenia pracy na pozycjach supportowych (L2/L3)
  • Mile widziane są certyfikaty RHCSA, RHCE
  • Dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym

Co proponujemy?

  • Pracę w innowacyjnej organizacji oraz perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu zatrudnienie bezpośrednie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne stawki – w zależności od doświadczenia – do 17 000 PLN brutto/mc
  • Szkolenia wewnętrzne oraz możliwość certyfikacji
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bezpłatne lekcje j. angielskiego, przedszkole w budynku, strefy relaksu oraz rozrywki)
  • Elastyczne godziny pracy oraz swobodę działania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.