BOTA Sp. z o.o.

Likwidator szkód majątkowych – przedstawiciel terenowy

Od: BOTA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy przedstawicieli terenowych na terenie całego kraju, w każdym powiecie.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie oględzin miejsca zdarzenia
  • wykonanie dokumentacji zdjęciowej i sporządzenie protokołu z oględzin
  • znajomość kosztorysowania w programie Norma Pro będzie dodatkowym atutem
  • zgromadzenie w trakcie oględzin dokumentacji posiadanej przez klienta (fotokopie)

Wymagania:

  • doświadczenie z zakresu terenowej likwidacji szkód majątkowych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną lub rozliczenie na podstawie samozatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży ubezpieczeniowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia w zakresie likwidacji szkód ubezpieczeniowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie