Likwidator szkód majątkowych - Kosztorysant

BOTA Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: BOTA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie oględzin miejsca zdarzenia
  • sporządzanie wycen wartości robót naprawczych (kosztorysów budowlanych) w programie Norma Pro
  • analiza dokumentacji technicznej budynków dla zdarzeń losowych typu pożary, zalania, katastrofy budowlane, huragany, itp.
  • rozpatrywanie roszczeń i odwołań poszkodowanych, weryfikacja kosztów

Wymagania:

  • znajomość kosztorysowania w programie Norma Pro
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość procedur przy likwidacji szkód ubezpieczeniowych
  • merytoryczna likwidacja szkód ubezpieczeniowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży ubezpieczeniowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie