Likwidator szkód komunikacyjnych

Claim Service Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie kosztorysów w programie Audatex / Eurotax / Info-Expert
  • Ustalanie wysokości szkody w pojeździe oraz wyliczanie jej wartości
  • Przeprowadzanie weryfikacji kosztów napraw powypadkowych
  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi (korespondencja szkodowa)

Oferujemy

Pracę w zespole profesjonalistów, umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w nieustannie rozwijającej się firmie, atrakcyjne warunki pracy oraz  możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość technologii napraw pojazdów (blacharsko-lakierniczych)
  • doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (dodatkowy atut)
  • znajomość systemu Audatex, Info-Ekspert, Eurotax (dodatkowy atut)
  •  praktyczna znajomość programu Excel
  • mile widziana udokumentowana praktyka w warsztacie naprawczym
  • wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

SPÓŁKA CLAIM SERVICE funkcjonuje na rynku ubezpieczeniowym od 2005 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Ubezpieczenia