LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Zmiany

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek
Nr ref.: 0014874
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie i koordynacja działań obszaru produkcyjnego w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań, zgodnie z ustalonym planem produkcji, dokumentacją techniczną i jakościową oraz standardami bezpieczeństwa;
• Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jego jakości i efektywności;
• Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;,
• Ocena i rozwój podległego zespołu;
• Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów biznesowych;
• Sporządzanie raportów produkcyjnych.

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne;
• Doświadczenie w branży z tworzyw sztucznych;
• Umiejętności planowania i organizowania pracy podległych pracowników;
• Dokładność, elastyczność i komunikatywność;
• Dyspozycyjność (praca trzyzmianowa).

Oferta:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Konkurencyjne wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pakiet medyczny oraz socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.