Lider zmiany z uprawnieniami elektrycznymi - praca w Stanowicach

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowice, lubuskie

Miejsce pracy: Stanowice
Dołączając do nas zyskujesz:
  • stałe zatrudnienie w nowej siedzibie Elektrociepłowni w Stanowicach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • solidną podstawę wynagrodzenia, dopasowaną do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • premię uznaniową od początku trwania umowy (15%)
  • nawet 4 dni wolnego w tygodniu (praca 2 na 2 - dwa dni pracy - dwa dni wolnego)

Zadania:
  • nadzór nad infrastrukturą techniczną w elektrociepłowni,
  • zarządzanie podległym personelem

Oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku lidera/kierownika
  • znajomość branży elektrycznej/energetycznej
  • uprawnień gr. 1 i gr. 2 E i D powyżej 1 kV

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.