Lider zmiany w dziale logistyki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wałbrzych

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na danym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zadania:

  • Kontrola wykonywania zadań produkcyjnych przez podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi założeniami
  • Zapewnienie terminowego zaopatrzenia stanowisk w odpowiednie materiały i narzędzia
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Utrzymanie maszyn w pełnej sprawności i prawidłowe zabezpieczenie powierzonego mienia
  • Prowadzenie prostej dokumentacji związanej z czasem pracy
  • Dokonywanie oceny pracowniczej podległych pracowników
  • Raportowanie w systemie po zakończeniu zmiany
  • Przestrzeganie zasad FIFO
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy