Lider zmiany – nowy zakład

OTTO Work Force

Skarbimierz, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Skarbimierz

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • Potrafisz prowadzić dokumentację techniczną,
  • Jesteś gotowy pracować na 3 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • Znasz zagadnienia z zakresu 5S i ISO,
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i komunikatywną,
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotiv lub produkcji aluminium.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem 15-20 osób,
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur,
  • Współdziałanie przy rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i przezbrojeniach.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • Pracę w dużym, całkowicie nowo wybudowanym zakładzie,
  • Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.