Lider zmiany – nowy zakład

OTTO Work Force

OPOLE, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarbimierz

• Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,

• Potrafisz prowadzić dokumentację techniczną,

• Jesteś gotowy pracować na 3 zmiany od poniedziałku do piątku,

• Znasz zagadnienia z zakresu 5S i ISO,

• Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i komunikatywną,

• Mile widziane doświadczenie w branży automotiv lub produkcji aluminium.

Twoje zadania:

• Zarządzanie zespołem 15-20 osób,

• Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur,

• Współdziałanie przy rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i przezbrojeniach.

 Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;

• Pracę w dużym, całkowicie nowo wybudowanym zakładzie,

• Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.