Lider zmiany / Mistrz zmianowy

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcji
  • terminowa realizacja zleceń i powierzonych zadań na poszczególnych wydziałach produkcyjnych
  • delegowanie i rozliczanie zadań
  • zarządzanie grupami pracowniczymi od 15 do 40 osób
  • dbałość o zapewnienie wysokiej wydajności procesów produkcyjnych
  • odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie surowców i prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wytycznymi
  • organizowanie zapotrzebowania hali w materiały pozwalające zachować ciągłość produkcji
  • współpraca z zespołem Inżynieryjnym w zakresie sprawności technicznej maszyn
  • kontrola zasad przestrzegania przepisów BHP oraz P. POŻ.
  • prowadzenie zapisów odnośnie przebiegu, wielkości oraz identyfikacji produkcji na swojej zmianie - system SAP

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wykorzystywania bezpłatnego transportu z Poznania
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

Wymagania:

  • 1,5 roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania procesami produkcji
  • znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy
  • podstawowa znajomość systemu SAP mile widziana
  • znajomość dokumentacji produkcyjnej
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • -doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi będzie dodatkowym atutem
  • -gotowość do pracy w trybie zmianowym (poniedziałek - piątek)