Lider Zmiany / Mistrz Zmianowy na wydziale produkcyjnym

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta producenta prężnie działającego w sektorze FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Zmiany / Mistrz Zmianowy -  Swarzędz

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wykorzystywania bezpłatnego transportu z Poznania
  • możliwość rozwoju w ramach strukturach firmy

Obowiązki:

  • Planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcji
  • Terminowa realizacja zleceń i powierzonych zadań na poszczególnych wydziałach produkcyjnych
  • Delegowanie i rozliczanie zadań
  • Zarządzanie grupami pracowniczymi od 30 do 50 osób
  • Dbałość o zapewnienie wysokiej wydajności procesów produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie surowców i prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wytycznymi harmonogramu
  • Organizowanie zapotrzebowania hali w materiały pozwalające zachować ciągłość produkcji
  • Współpraca z zespołem Inżynieryjnym w zakresie sprawności technicznej maszyn
  • Kontrola zasad przestrzegania przepisów BHP oraz P. POŻ.
  • Prowadzenie zapisów odnośnie przebiegu, wielkości oraz identyfikacji produkcji na swojej zmianie

Wymagania:

  • 1,5 roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej - brygadzista, lider grupy
  • Znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość dokumentacji produkcyjnej
  • Udokumentowane praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • Doświadczenie w pracy z Osobami Niepełnosprawnymi będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV

* Oferta pracy stałej FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.