ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider zespołu

Miejsce pracy: Błonie

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą (praca stała)
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000-7000 zł brutto/mies.
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Dofinansowanie posiłków
  • Pakiet socjalny oraz benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)
  • Karta zniżkowa na zakup produktów

Wymagania:

  • Około roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność delegowania zadań oraz motywowania swojego zespołu
  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • Motywacja do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dyspozycyjność pracy w systemie trzyzmianowym

Zadania:

  • Koordynowanie prawidłowego funkcjonowania przypisanego działu magazynowego
  • Planowanie i organizowanie pracy własnej oraz zespołu (5-25 osób)
  • Planowanie grafików
  • Motywowanie pracowników
  • Dbanie o jakość obsługi klienta oraz optymalny przepływ towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy