Lider Zespołu w dziale Spedycji Krajowej

Trenkwalder

Gdynia, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Obowiązki:
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych w zakresie obsługi transportów FTL/LTL po kraju i w relacjach międzynarodowych,
  • aktywna obsługa operacyjna klientów w zakresie frachtu drogowego (FTL/LTL) w relacjach krajowych oraz międzynarodowych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,
  • wykonywanie wycen na podstawie ustalonej marżowości,
  • utrzymywanie odpowiedzialności za wynik zespołu,
  • utrzymywanie wysokiej jakości oferowanych usług i ich terminowości,
  • wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania zespołu na podstawie bieżących analiz i obserwacji,
  • praca zgodna ze standardami firmy i przestrzeganie procedur
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki,
  • ścisła współpraca z managementem.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze operacyjnej transportów drogowych FTL/LTL (branża TSL), na terenie kraju i w Europie min. 3 lata,
  • znajomość języka angielskiego - komunikatywna,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • orientacja na cel i determinacja.

Oferujemy:
  • samodzielne o odpowiedzialne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • owocowe piątki,
  • bezpłatne bilety na sponsorowane wydarzenia przez naszego klienta,
  • szkolenia i wsparcie w rozwoju,
  • wspieranie pasji,
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nagrodzonej Diamentami Forbes, Solidnego Pracodawcy i Gazelami Biznesu.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy