ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider zespołu w centrum dystrybucyjnym

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Mszczonów, Warszawa

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełna wyzwań praca z realną możliwością rozwoju
  • Praca w systemie zmianowym
  • Szeroki pakiet benefitów (np. karta rabatowa na produkty marki, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych)

Wymagania:

  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność skutecznego delegowania zadań
  • Wytrwałość w osiąganiu założonych celów
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce
  • Inicjatywa w działaniu oraz umiejętność motywowania pracowników
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmian

Zadania:

  • Planowanie i organizowanie pracy własnej oraz zespołu
  • Skuteczne motywowanie pracowników
  • Dbanie o rozwój członków zespołu
  • Realizacja zadań administracyjnych wynikających z zarządzania pracą zespołu
  • Dbanie o efektywne realizowanie celów produkcyjnych podległego działu
  • Dbanie o optymalny przepływ materiałów na magazynie
  • Praca na wskaźnikach KPI

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy