Lider Zespołu Testerów IT

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Uważasz, że w obecnej firmie jest za mało efektywnej komunikacji a za dużo presji niepozwalającej solidnie przetestować kod?

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia liderskie w formie przydzielania zadań i koordynacji działania kilkuosobowego zespołu testerów?

Czujesz się dobrym specjalistą/specjalistką w tworzeniu różnego rodzaju testów oprogramowania, w tym z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi dostarczyanych przez pracodawcę?

Jeśli odpowiedziałeś/aś 3x tak, to mam dla Ciebie ciekawą ofertę współpracy w jednej z wrocławskich firm tworzących technologie dla lepszego jutra :)

Lider Zespołu Testerów ITMiejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • rekrutacja prowadzona dla polskiego oddziału R&D międzynarodowej firmy technologicznej
  • lider techniczny na poziomie lokalnym w obszarze testów funkcjonalnych-manualnych oraz tworzenia innych rodzajów testów z wykorzystaniem wewnętrznych narzędzi firmy;
  • zarządzanie od strony projektowej - przydzielania zadań, priorytetyzacja i koordynacja działań testerskich;
  • aktywna analiza sytuacji i dobór rozwiązań do oczekiwań;
  • praca dla wewnętrznego klienta;
  • zadania podzielone między polski i indyjski zespół testerski;
  • bezpośrednia, międzynarodowa współpraca z managerami zespołów programistycznych.

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia różnych testów oprogramowania (funkcjonalne, walidacyjne, regresywne, randomowe, automatyczne, etc.);
  • doświadczenie liderskie/analityczne/koordynatorskie w dziale testów IT;
  • bardzo dobra znajomość metodyk testowania, tworzenia planów i scenariuszy testowych, raportów (mile widziany certyfikat ISTQB);
  • komunikatywność i chęć pracy w międzynarodowym środowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane doświadczenie w multikulturowych zespołach);

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z działem R&D międzynarodowej firmy technologicznej;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (8000 - 11 000 PLN brutto);
  • rozwój zawodowy w obszarze testowania oprogramowania i zarządzania zespołem;
  • dedykowane szkolenia i rozwój kompetencji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • praca dla wewnętrznego użytkownika na użytek firmy dla której jakość rozwiązań jest elementem krytycznym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.