Lider zespołu rekrutacji

Cyclad Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Call Center / Telemarketing, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta

 Opis stanowiska:

  • Codzienna koordynacja i wsparcie działań rekrutacyjnych Asystentów i Młodszych Specjalistów ds. rekrutacji
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • Motywowanie, monitorowanie wyników podległego zespołu
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Wdrażanie procedur i rozwiązań rekrutacyjnych wprowadzanych przez firmę

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Lidera zespołu rekrutacji/ call center/ sprzedaży produktów bankowych
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie branżą HR oraz chęć poznania branży IT
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Duża samodzielność oraz dyscyplina pracy

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w młodym i dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Dużą swobodę działania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system bonusowy uzależniony od rezultatów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.