Lider zespołu programistów RoR – praca zdalna!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • możliwość systemu zdalnego - pracuj z dowolnego miejsca w Polsce;
  • do wyboru zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną;
  • komputer (MacBook) oraz dodatkowe akcesoria;
  • co pół roku podwyższenie stawki wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy profesjonalnego zespołu programistów;
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników;
  • prowadzenie projektów typu startup dla Klientów z całego świata.

Wymagamy:

  • minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku programisty Ruby on Ralis (RoR);
  • doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1).

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.