Lider zespołu produkcyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej oferującej zaawansowane rozwiązania dla branży automotive
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży automotive lub pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Planowanie pracy zespołu
  • Podział zadań w zespole w oparciu o harmonogram produkcyjny
  • Zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • Obsługa funkcjonującego systemu oraz analiza danych
  • Przekazywanie wiedzy i rozwijanie kompetencji zespołu

Miejsce pracy: Mrągowo

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy