Lider zespołu produkcyjnego | Praca od zaraz | transport woj. dolnośląskie

LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Kobierzyce, dolnośląskie

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kobierzyce

Filozofia firmy LG koncentruje się na ludziach, szczerości oraz wierności zasadom. Naszym celem jest zrozumienie naszych klientów, tak aby nieustannie pracując nad innowacjami oferować im optymalne rozwiązania oraz zapewniać nowe doświadczenia, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości życia konsumentów. Jako innowacyjny partner zmieniamy się dla nich. Zmieniamy się dla Ciebie.
Nasza fabryka znajduje się w Biskupicach Podgórnych (gm. Kobierzyce), w niedalekiej odległości od Wrocławia. W obliczu nowych wyzwań i projektów w branży Automotive poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Lider zespołu produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad grupą pracowników produkcyjnych, planowanie pracy zespołu
- kontrola poprawności przebiegu procesu produkcyjnego, bezpieczeństwa pracy
- dbałość o wysoką jakość produktu oraz dążenie do realizacji targetów produkcyjnych
- wdrażanie, szkolenie pracowników, ocena miesięczna operatorów
- rozwiązywanie bieżących problemów, raportowanie
- propagowanie stosowania
- współpraca z działem HR

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym (niezbędne)
- obsługa komputera na poziomie dobrym (znajomość pakietu MS Office)
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
- sumienność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętności interpersonalne

W zamian oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę zawierana bezpośrednio z LG Innotek (bez pośredników), długoletnia perspektywa współpracy
- wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia
- dofinansowanie do śniadań dla wszystkich pracowników (kanapki, sałatki, soki, gorące napoje itp.)
- bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie Dolnego Śląska m.in. Wałbrzych, Świdnica, Nowa Ruda, Ziębice, Ścinawa, Strzelin, Bielawa, Dzierżoniów i wielu innych w pobliżu wymienionych
- świadczenia pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Enel-Med, karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
- dodatki z okazji świąt i wakacji
- dostęp do Relaxroomu
- słodki upominek z okazji urodzin :)
- możliwość udziału w akcjach organizowanych przez nasz wewnętrzny "Joyful Team" np. akcje charytatywne, udział w konkursach dla pracowników i ich dzieci - możliwość wygrania ciekawych nagród rzeczowych

Dojazd z Wrocławia możliwy komunikacją miejską (linie 602 i 607).