Lider Zespołu Mechaników - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Zespołu MechanikówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • kierowanie zespołem mechaników
  • montaż urządzeń wykonawczych w branży samochodowej
  • wykonywanie instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
  • prace ślusarskie i monterskie
  • uruchamianie linii zrobotyzowanych
  • rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:

  • innowacyjne projekty dla klientów z całego świata
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.