Fiege Sp. z o.o. Fiege Sp. z o.o.

LIDER ZESPOŁU MAGAZYNOWEGO

Miejsce pracy: Łozienica k. Goleniów, Szczecin

Obowiązki:

  • Kierowanie pracą oddelegowanego zespołu (20-30 osób),
  • Kontrola i nadzór nad przebiegiem pracy,
  • Proponowanie rozwiązań dla poprawy procesów magazynowych,
  • Wykonywanie prac magazynowych,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1),
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w firmie, która znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce (tytuł „Gazeli Biznesu 2016”),
  • swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój firmy,
  • możliwość nauki i rozwoju (m.in. darmowe lekcje języka angielskiego - Akademia Rozwoju FIEGE),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Fiege Sp. z o.o.