Lider Zespołu Magazynowego

Logart

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników

• utrzymywanie wskaźników magazynowych na oczekiwanym poziomie

• zarządzanie i optymalizacja procesów operacyjnych

• przestrzeganie zasad BHP

• współpraca z podwykonawcami i dostawcami sprzętu magazynowego

Wymagania

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników magazynowych

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• skuteczność w realizacji założonych celów wydajnościowych

• doświadczenie w pracy z systemami WMS

• znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka