Lider zespołu ds. rekrutacji profesjonalnych

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza oferta:

• Zakres zadań umożliwiający ciągły rozwój kompetencji

• Udział w tworzeniu i rozbudowywaniu nowej marki i linii biznesowej

• Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

• Indywidualna ścieżka rozwoju w ramach rozwijającego się działu

• Praca w prężnie rozwijającej się firmie i branży

• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j.obcych, telefon służbowy)

• Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę

• Partnerska atmosfera pracy w zespole, którego potęgą jest różnorodność

• Możliwość współkształtowania CSR firmy poprzez udział w realizacji wielokrotnie nagradzanego programu TAKpełnosprawni

Miejsce pracy w jednej z poniższych lokalizacji: Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice

Stanowisko pracy: praca w biurze typu mini open-space; podróże służbowe na terenie całego kraju, zadaniowy system pracy

Zakres zadań:

• Koordynacja i wsparcie działań rekrutacyjnych i handlowych zespołu Specjalistów

• Samodzielna realizacja usług z zakresu rekrutacji profesjonalnych oraz nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami

• Wypracowywanie dobrych praktyk oraz dzielenie się wiedzą z zakresu sprzedaży i realizacji usługi rekrutacji profesjonalnych

• Usprawnianie i doskonalenie procesów w obszarze pozyskiwania zleceń, realizacji rekrutacji i selekcji, wykorzystania dostępnych narzędzi, komunikacji z kandydatem i klientem

• Reprezentowanie firmy oraz budowanie i utrzymywanie relacji z Kandydatami i z Klientami w celu zapewnienia najwyższego poziomu jakości świadczonych usług

Nasze oczekiwania:

• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia rekrutacji profesjonalnych (warunek konieczny)

• Praktyczne doświadczenie w wykorzystywaniu zaawansowanych technik i narzędzi rekrutacji zgodnych z aktualnymi trendami rynkowymi (mile widziana umiejętność prowadzenia sesji AC i doświadczenie w wykorzystywaniu testów psychometrycznych)

• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2/C1

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji handlowych

• Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy

• Umiejętność efektywnego i partnerskiego komunikowania się

• Umiejętność lub chęć rozwoju w zakresie zarządzania zespołem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku