Kierownik Zespołu Call Center

Contact Center Sp. z o.o.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

• Kompleksowe zarządzanie zespołem:

planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu

udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, merytoryczne wsparcie zespołu

• Realizowanie celów:

odpowiedzialność za wynik zespołu i jego bieżąca kontrola, raportowanie i estymowanie celu, podejmowanie ewentualnych działań korygujących, raportowanie wyników pracy

• Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług:

kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów, tworzenie, wdrażanie i zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

• Skupienie na doskonaleniu:

poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację realizowanych procesów obsługi klienta

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w strukturach firmy

• samodzielność w działaniu

• fajną atmosferę pracy

Wymagania

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym/obsługowym/back office

• silna koncentracja na realizację celów i wspieranie w tym innych

• umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu

• zaangażowanie, inicjatywa, chęć do poszukiwania rozwiązań i pozytywne nastawienie

• dobrze rozwinięte zdolności analityczne

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracę z ludźmi

• znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

• dobra obsługa pakietu MS Office w tym Excel

Prezentacja firmy

Od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta