Lider Zespołu Automatyków

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - globalnej, niemieckiej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Lider Zespołu AutomatykówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzorowanie, planowanie i kontrola pracy zespołu liczącego 4-6 osób,
  • Rozdzielanie zadań w zespole Automatyków oraz Inżynierów Elektryków,
  • Zarządzanie zmianami w koordynowanym zespole,
  • Utrzymanie ciągłości produkcji poprzez realizowanie zadań prewencyjnych,
  • Optymalizacja procesów,
  • Planowanie napraw i ich realizacja.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w roli Automatyka pełnioącego rolę Koordynatora bądź Lidera Zespołu,
  • Około 2-letnie doświadczenie w roli Automatyka, w pracy w dzialle Utrzymania Ruchu,
  • Wykształcenie wyższe, techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i tworzenia schematów,
  • Praktyczna znajomość narzędzi tj.: TPM, Lean Manufacturing,
  • Doświadczenie w pracy opartej na sterownikach Siemens S7, sieciach Profinet,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1),
  • Otwartość na pracę zmianową (2 zmiany, po kilku miesiacach 3 zmiany),
  • Otwartość na przekazywanie wiedzy, wspieranie członków zespołu,
  • Umiejetność rozwiązywania problemów w zespole,
  • Zaangażowanie,
  • Chęć rozwoju zawodowego, awansowania.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę + wypłacane, ewentualne nadgodziny,
  • Bonus finansowy (2 bądź 3 krotność wynagrodzenia podstawowego przyznawana na koniec każdego roku kalendarzowego),
  • Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport (koszt pracownika: 20 zł), nauka jezyka obcego (j. angielski badź j. niemiecki do wyboru), karta Lunch Pass.
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Szkolenia techniczne na miejscu oraz wyjazdowe,
  • Możliwość awansu,
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, na wysokich standardach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.