Lider zdalnego zespołu sprzedażowego call center

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy prężnie rozwijającym się contact center o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy. W związku z rozwojem naszego zespołu szukamy lidera grupy sprzedażowej, który pod swoje skrzydła weźmie zespół konsultantów pracujących zdalnie.

Jeśli posiadasz doświadczenie w call center, jesteś pomysłowy i szukasz nowych możliwości rozwoju to aplikuj do nas.

Lider zespołu sprzedażowego obejmie następujące obowiązki:

  • Organizacja oraz koordynacja pracy podległego zespołu konsultantów pracujących zdalnie;
  • Monitorowanie przebiegu procesu obsługi klienta, sprzedaży;
  • Motywowanie zespołu, coaching, szkolenia sprzedażowe i produktowe według potrzeb;
  • Realizacja wyznaczonego celu – jakościowego i ilościowego;
  • Praca nad podniesieniem wskaźników oraz raportowanie wyników.

Szukamy osoby, która:

  • Ma predyspozycje do pracy jako lider (sporo zarządzania i planowania);
  • Posiada doświadczenie w call center – warunek obowiązkowy;
  • Wytrwale dąży do celu – potrafi stawiać realne cele sobie oraz innym i je wspólnie realizować;
  • Posiada następujące cechy/umiejętności: umiejętność aktywnego słuchania, pewność siebie, komunikatywność, samodyscyplina;
  • Umie motywować swój zespół do działania i jest dla niego wsparciem;
  • Zna język angielski na poziomie komunikatywnym – jeśli znasz inny język to również to docenimy!
  • Zna pakiet MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w Krakowie w międzynarodowym zespole – pracujemy na kilkunastu rynkach europejskich;
  • Pracę na cały etat w godz. 8-16;
  • Umowę cywilnoprawną lub B2B (dodatkowa kwota do wynagrodzenia na ZUS i podatek);
  • Świetną atmosferę, sporą decyzyjność i możliwość wykazania się inicjatywą;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji;
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną Luxmed;
  • Pomoc w relokacji – jeśli chcesz się przeprowadzić do Krakowa to opłacimy Ci nocleg na pierwszy miesiąc!

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja to prześlij swoje CV!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".