Lider Wsparcia Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - firmy consultingowej działającej w branży dotacji UE oraz ulg badawczo-rozwojowych poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem misji budowy i rozwoju Działu Wsparcia Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie, jedna z największych firm doradczych działających w branży doradztwa europejskiego oraz ulg badawczo-rozwojowych w Polsce.

Opis stanowiska

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych oraz rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy;
  • zarządzanie oraz motywowanie do ciągłego rozwoju zespołu telefonicznego wsparcia sprzedaży;
  • inicjowanie i wdrażanie działań zwiększających efektywność pracy podległego zespołu;
  • aktywny udział w budowie strategii sprzedażowej firmy;
  • fachowe doradztwo w kwestii rozwiązań oferowanych przez firmę;
  • weryfikacja klientów pod kątem ich potencjału biznesowego;
  • wsparcie w rozwoju rozwiązań oferowanych przez firmę.

Profil kandydata

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane Call Center;
  • znajomość rynku i rozwiązań związanych z dotacjami UE oraz ulgami badawczo-rozwojowymi będzie dodatkowym atutem kandydata;
  • umiejętność budowania wartościowych i długofalowych relacji biznesowych;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na realizację założonych celów;
  • wielozadaniowość oraz umiejętność planowania i organizacji czasu innych.

Oferujemy

  • realny wpływ na budowę i rozwój Działu Wsparcia Sprzedaży;
  • 100% zdalny model pracy;
  • szerokie spectrum możliwości rozwoju wewnątrz organizacji;
  • obszerny pakiet benefitów pozapłacowych oraz budżet szkoleniowy;
  • stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę;
  • doskonałą atmosferę w miejscu pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page