Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Mistrz Utrzymania Ruchu

Wrocław, dolnośląskie

E&S Industry S.A.

Opis stanowiska pracy

W zamian za rzetelną pracę mamy do zaoferowania cały pakiet benefitów:

  • gwarantowana premia
  • prywatną opiekę medyczną
  • multisport
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej
  • darmowe produkty firmy
  • fundusz socjalny

Zadania:

  • kierowanie pracownikami na podległej zmianie (automatycy, mechanicy),
  • organizowanie i nadzór napraw oraz konserwacji na wydziałach produkcyjnych,
  • nadzór nad wykonawcami prac remontowych oraz modernizacyjnych,
  • wykonywanie przeglądów, wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn,
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn i urządzeń,
  • raportowanie wykonanych prac,

  • posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
  • posiadasz min. roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika zmianowego / brygadzisty / lidera w dziale Utrzymania Ruchu,
  • znasz zagadnienia z zakresu pneumatyki, automatyki, elektromechaniki
  • posiadasz ogólną znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn,
  • znasz zasady prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń,
  • potrafisz zarządzać zespołem i delegować zadania,
  • obsługujesz komputer i pakiet MS Office
  • uprawnienia SEP E1, E2, E3 są mile widziane
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia
  • jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym i znasz komunikatywnie j.angielski

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą o przetwarzaniu damych osobowych.

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektywnego przedsiębiorstwa... produkującego Chemię Gospodarczą i Kosmetyki we wschodniej częsci Europy. Miejscem funkcjonowania jest Zakład Produkcyjny przy ul. Krakowskiej 112-116 we Wrocławiu odkupiony od PZ Cussons, który od lat wytwarzał produkty zajmujące czołowe pozycje sprzedaży na rynku. To w miejscu z 90 letnią tradycją produkcji chemii E&S Industry rozpoczęło proces budowy silnego gracza rynkowego działającego przede wszystkim w sektorze marek własnych i produkcji kontraktowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Budownictwo , Praca Kontrola jakości , Praca Inżynieria