Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• zarządzanie grupą pracowników – dedykowanie i rozliczanie zadań
• serwis parku maszynowego - usuwanie awarii i niezgodności
• realizacja przeglądów okresowych maszyn
• zapobieganie, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
• Nadzór nad bezpieczeństwem energetycznym (utrzymanie ciągłej dostępności
mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu)
• Instalacja urządzeń elektrycznych.
• Inne zadanie zlecone przez przełożonego.
• Realizuje i rozlicza zlecenia interwencyjne.
• Rozlicza części pobrane z magazynu

Wymagania

• wykształcenie techniczne
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
• doświadczenie w zarządzaniu grupa pracowników
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
rysunku technicznego.
• posiadanie aktualnych uprawnienie SEP E1 do 1kV, mile widziane po wyżej 1kV
• mile widziane uprawnienia spawalnicze ( MAG, TIG, Gazowe)
• mile widziana znajomość automatyki (sterowniki PLC)
• mile widziane uprawnienia SEP gr 2 i 3
• Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji